Анонс філармонічного сезону 2018-19р.р.

Філармонічний сезон “Київських солістів”  2018-19 років  – як завжди, насичений та цікавий.

19 вересня  ми відкриємо його програмою із творів Шуберта, Россіні, Мендельсона . В одному із творів Мендельсона солюватимуть наш концертмейстер  Ольга Шелешкова  та відомий піаніст, композитор Олег Безбородько .

7 жовтня – надзвичайно емоційна  програма із знаним нашим земляком, що нині проживає у США, скрипалем Олегом Крисою – із творів Й.С.Баха та Альфреда Шнітке. Солістами також виступлять:  гостя із Японії  Чіє Савада (скрипка), наш другий концертмейстер Юрій Стьопін (скрипка) та  Андрій Васін (клавесин, фортепіано). У другому відділі концерту солюватиме лише Олег Криса – у тому числі у сонаті для скрипки і камерного оркестру №1 Шнітке, котрий присвятив цей концерт саме Олегові…

28 листопада – Красивий, світлий за мелодикою концерт із творів Россіні, Сальєрі (І відділ) і В.А.Моцарта (ІІ відділ).

23 грудня – Солістом усієї концертної програми  виступить наш незмінний – протягом всієї історії ансамблю – концертмейстер групи альтів Олександр Лагоша. Звичайно ж, прозвучать твори для альта і струнних композиторів Паганіні, Енеску, Телемана, а також  6-тий Бранденбурзький концерт Й.С.Баха.

26 січня – Будемо щасливі вперше співпрацювати з одним із найкращих і титулованих співаків світу, нашим земляком  Андрієм Бондаренком (баритон) : він запропонував втілити концертне виконання опери Вольфганга Амадея Моцарта «Дон Жуан». Це справді має бути непересічна подія!

23 лютого – Проект завжди цікавого для нас високопрофесійного естонського диригента Еркі Пехка із солістом  Костянтином Тимохіним (валторна). Програма надзвичайно оригінальна, з рідко виконуваними творами для валторни соло композиторів Тьорнера, Когана, Бернстайна, Регера, а також Сен-Санса, Вольфганга Амадея Моцарта та його батька Леопольда.

26 березня – Дуже і дуже виняткова програма «Північні танці» із диригентом  Еркі Пехком  (Естонія) та солісткою Монікою Маттійсен (флейта, Естонія): прозвучать твори Едварда Гріга (Норвегія), Кайя Сааріахо (Фінляндія), Арво Пярта (Естонія) , та відбудеться світова прем’єра Концерту для флейти і камерного оркестру ісландського композитора Паллі Паулсона.

21 квітня – Проект соліста і диригента  Хьюго Тіччіаті  (скрипка, Швеція), з яким ми мали задоволення вже працювати. Програма, як завжди у Х’юго, винятковo-різнобічна: Петеріс Васкс, Артур Маскатс , Антон Веберн, Йозеф Гайдн.

12 травня – Програма із творів сучасного прогресивного італійського композитора Раффаеля Беллафронте  під назвою «Рівновага нестабільного».

Ну, а 23 червня – Закриття філармонічного сезону. Гратимем Паганіні, Венявського, Сарасате.

А ще ми матимемо протягом сезону концерти у філармоніях Харкова, Луцька, Дніпра, Полтави, Запоріжжя. Звичайно ж, поміж філармонічних, у нас є проекти на багатьох різноманітних майданчиках Києва та за кордоном.

Отже, запрошуємо та чекаємо!