Київські солісти. Сезон 19-20

 

Філармонійний сезон 2019-20 років ми відкриємо 15 вересня разом із всесвітньо відомим альтистом та диригентом Максимом Рисановим (Велика Британія). Родзинкою концерту стане написаний для М.Рисанова Концерт для альта і камерного оркестру Петеріса Васкса – відбудеться українська прем’єра у присутності автора!

 Петеріс Васкс

12 жовтня – знову у Києві чудовий дует гостей, з якими  вже мали честь музикувати, – скрипалі Олег Криса (США) і Чіє Савада (Японія). У програмі – твори Моцарта, Шостаковича, Прокоф’єва, Станковича.

9 листопада – проект «Віолончельна пектораль». Крім творів Й.С.Баха, Г.Форе та А.Вівальді, звучатимуть не так часто виконувані твори Ю.Кленгеля, К.Поппера та Е.Вілла-Лобоса.  Солісти – Олександр Пірієв, Ігор Пацовський, Віктор Рекало, Святослав Боровик.

12 грудня – із зірковим солістом Станіславом Христенком (фортепіано) виконаємо Концерт № 1 Ф.Шопена.

26 січня – ТІЛЬКИ МОЦАРТ, у день його народження. Автор проекту і диригент –  Антоній Кедровський, солісти –  Олександр Корнєв (скрипка), Селвадоре Ряхні (кларнет).

 Олександр Корнєв

Селвадоре Ряхні

Антоній Кедровський

13 лютого – вперше матимем спільний концерт із знаним піаністом Йожефом Ермінєм. У програмі – фортепіанні концерти В.А.Моцарта (№ 20) та А.Шнітке.

 

26 квітня  NORDIC SPIRIT  із диригентом Еркі Пехком (Естонія), за участі Змішаного хору Естонської музичної спілки. У програмі – А.Пярт, Т.Корвіц, Я.Сібеліус.

14 травня – Диригент і соліст Станіслав Христенко (фортепіано). Прозвучать – Септет для ф-но, труби і струнних К.Сен-Санса і Концерт №1 для ф-но, труби і струнних Д.Шостаковича. А також – музика українського композитора першої половини ХХ сторіччя, що був одним з вчителів І. Стравінського,  Федора Якименка.

Закриємо сезон 11 червня, вже традиційно – лише своїми силами – романтичною програмою: Ф.Мендельсон – Сон літньої ночі  та П.Чайковський – Спогад про Флоренцію.

До нових зустрічей у наступному концертному сезоні 2019-2020 років!