Тільки Моцарт!

МОЦАРТ – НАЙВИЩА, КУЛЬМІНАЦІЙНА ТОЧКА, ЯКОЇ СЯГНУЛА КРАСА У СФЕРІ МУЗИКИ.

(Петро Чайковський)

У день народження Генія – 26 січня – “Київські солісти” презентують проект диригента Антонія Кедровського із творів  Вольфганга Амадея Моцарта, за участі знаних у світі солістів.

Антоній Кедровський, яскравий музикант і непересічна творча особистість, з особливим “нервом”, точним і поглибленим підходом до роботи з програмами. Його диригентська робота отримала найвищі оцінки фахівців. Ініціює – і вже не вперше – цікаві і нестандартні проекти.
Закінчив магістратуру Національної музичної академії України ім.П.Чайковського (клас Л.Овчаренко, Д.Ткаченка). Продовжує навчатися: асисентура-стажування у класі скрипки О.Рівняк Національної музичної академії України ім.П.Чайковського, уроки з майстерності диригування у народного артиста України Миколи Дядюри, в Eesti Muusika ja Teatriakadeemia (Естонія).

Кларнетист і композитор Селвадоре Ряхні (Естонія-Ісландія)  – один з найвідоміших естонських кларнетистів   у світі. Як соліст Селвадоре дебютував у віці 16 років саме з музикою  Вольфганга Амадея Моцарта у Таллінні та  в Москві.

Добре відомий в Японії, де працював головним кларнетистом Кіотського симфонічного оркестру (1997-2005). У складі різних оркестрів виступав по всій Європі, Росії та Японії.  Як камерний музикант  С.Ряхні грав із  Лейпцизьким струнним квартетом,  з віолончелістами Девідом Герінгасом і Цуйосі Цузумі, піаністами Мічіє Кояма, Петрасом Генюсасом та багатьма іншими. Був запрошений до участі у багатьох фестивалях, у тому числі David Oistrakh Festival, Music Festival Glasperlenspiel, Yamanami Music Festival, Usedom Music Festival.
Закінчив  Талліннську державну консерваторію, Естонський гуманітарний інститут,
Університет музики в Карлсруе  (клас  професора Вольфганга Маєра, докторантура  та асистентура – з відзнакою, 2001 р.). , підвищував професійну майстерність під керівництвом професора Alain Damiens в Парижі (1993-1997), відвідував майстер-класи Michel Arrignon, Sabine Meyer and Rainer Wehle.

Проводив майстер-класи зі гри на кларнеті в Японії, Іспанії, Естонії та Німеччині. Як композитор, він випустив альбом музики для фортепіано “Snapshots from My Life”.   У 2015 році разом із піаністкою Тууле Ряхні випустив успішний  CD із записами Сонат Брамса та П’єс Шумана.

 

Олександр Корнєв почав вивчати скрипку з 5 років. Навчався в Харківській середній спеціалізованій музичній школі (клас професора Володимира Свічкаренка), Київській національній музичній академії України ім. П. Чайковського (клас професора Ольги Рівняк). Є випускником Національної музичної консерваторії ім. Юнг Сів Тоха (Сінгапурський університет), де навчався у професора Цянь Чжоу.
У 2012 р. посів 4-е місце в Міжнародному конкурсі ім. Лисенка в Україні та став півфіналістом Сінгапурського міжнародного конкурсу скрипалів у 2015 р. У 2016 р. Олександр одержав Гран-прі Міжнародного конкурсу скрипалів в Астані (Казахстан) та 1-е місце на Міжнародному конкурсі скрипалів у м. Футянь (Китай). У 2017 р. Олександр виграв головні призи на Міжнародному конкурсі скрипалів та фортепіано ім. Моцарта в м. Чжухай (Китай) та Міжнародному конкурсі скрипалів в м. Ченду (Китай).
Брав майстер-класи у Леонідаса Кавакоса, Захара Брона, Валерія Соколова, Бориса Кушніра, Іврі Гітліса, Шмуеля Ашкеназі, Вадима Репіна, Хаїма Тауба та Пауля Рочека.
Олександр Корнєв виступав в Україні, Польщі, Австрії
Швейцарії, Німеччині, Росії, Японії, Ізраїлі, США, Казахстані, Китаї та Сінгапурі. Також проводить майстер-класи.

Марко Комонько народився в родині музикантів. З шести років починає навчання гри на скрипці у свого батька. Згодом фахову освіту здобуває у провідних педагогів Центральної музичної школи при Московській консерваторії ім. П. Чайковського Світлани Безродної, Зої Махтіної, Маї Глезарової. В рамках Міжнародної благодійної програми «Нові імена» активно концертує країнами Європи, в Росії, Україні, Японії… Першу вагому перемогу здобуває на Міжнародному юнацькому конкурсі скрипалів ім. П. Чайковського (1992). Отримує премію та стає стипендіатом Фонду імені Ю. І. Янкелевича.
Продовжив навчання у Великобританії в Лондонському Королівському музичному коледжі у професора Фелікса Андрієвського (1994-1999рр..) та блискуче завершує скрипкові студії в Німеччині (Кельн) у видатного скрипаля сучасності Віктора Третьякова. Лауреат другої премії Міжнародного конкурсу скрипалів ім. Георга Куленкапфа (Кельн, 1993).
Виступав з Львівським симфонічним оркестром (диригенти: Р. Сімович, І. Юзюк, П. Сондецкіс, Т. Кучер та інші) та «Віртуозами Львова» під батутом С. Бурка. Тривалий час його запрошують в якості соліста в Київську філармонію (диригенти В. Дядюра, Р. Кофман).
З 2004 року Марко Комонько проживає в Піденній Кореї, працює концертмейстером різних оркестрів та виграє конкурс на посаду концертмейстера Сеульського симфонічного оркестрі.
З 2014 року Марко Комонько працює солістом Львівської обласної філармонії.

Отже, до зустрічі у Національній філармонії України!