Андрій Павлов

Андрій Павлов народився в Києві в сім’ї музикантів.

Після закінчення Київського державного музичного училища ім. Р. Глієра вступив до Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського в клас професора Вадима Козіна. Впродовж навчання вдосконалював професійну майстерність, зокрема, із такими скрипалями, як Кшиштоф Смєтана, Марк Данель, Олександр Павловський, Андрій Бєлов, Філіп Зетцер.

Виступав у рамках Zeist Music Days і Grachtenfestival в Нідерландах, MonteLeon Сhamber Music Festival в Іспанії, Randspiele Festival в Німеччині, гастролював в Австрії, Польщі, Азербайджані, Туреччині, Алжирі тощо. Його виступи відбувалися, зокрема, в Radiokulturhaus у Відні, Литовській Національній філармонії у Вільнюсі, музеї Hermitage в Амстердамі, Національній філармонії України в Києві, Львівській та Одеській обласних філармоніях. В 2014 році Андрій був запрошений для проведення майстер-класів у Тегеранській консерваторії.

Протягом останніх років постійним ансамблевим партнером Андрія є піаністка Валерія Шульга. Їх дует, що отримав назву Sonoro, є призером і володарем спеціальних нагород Міжнародного конкурсу ім. Йоганеса Брамса (Австрія), Salieri-Zinetti (Італія), Міжнародного конкурсу камерних ансамблів ім. Стасіса Вайнюнаса (Литва), Міжнародного конкурсу ім. Дмитра Бортнянського (Україна). Співпрацює із ансамблями Nostri Temporis, Sed Contra, “Рикошет”, NB Chamber group.

В Національному камерному ансамблі “Київські солісти” працює з 2016 року.