Київські солісти. Сезон 19-20

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

 

Філармонійний сезон 2019-20 років ми відкриємо 15 вересня разом із всесвітньо відомим альтистом та диригентом Максимом Рисановим (Велика Британія). Родзинкою концерту стане написаний для М.Рисанова Концерт для альта і камерного оркестру Петеріса Васкса – відбудеться українська прем’єра у присутності автора!

 Петеріс Васкс

12 жовтня – знову у Києві чудовий дует гостей, з якими  вже мали честь музикувати, – скрипалі Олег Криса (США) і Чіє Савада (Японія). У програмі – твори Моцарта, Шостаковича, Прокоф’єва, Станковича.

9 листопада – проект «Віолончельна пектораль». Крім творів Й.С.Баха, Г.Форе та А.Вівальді, звучатимуть не так часто виконувані твори Ю.Кленгеля, К.Поппера та Е.Вілла-Лобоса.  Солісти – Олександр Пірієв, Ігор Пацовський, Віктор Рекало, Святослав Боровик.

12 грудня – із зірковим солістом Станіславом Христенком (фортепіано) виконаємо Концерт № 1 Ф.Шопена.

26 січня – ТІЛЬКИ МОЦАРТ, у день його народження. Автор проекту і диригент –  Антоній Кедровський, солісти –  Олександр Корнєв (скрипка), Селвадоре Ряхні (кларнет).

 Олександр Корнєв

Селвадоре Ряхні

Антоній Кедровський

13 лютого – вперше матимем спільний концерт із знаним піаністом Йожефом Ермінєм. У програмі – фортепіанні концерти В.А.Моцарта (№ 20) та А.Шнітке.

 

26 квітня  NORDIC SPIRIT  із диригентом Еркі Пехком (Естонія), за участі Змішаного хору Естонської музичної спілки. У програмі – А.Пярт, Т.Корвіц, Я.Сібеліус.

14 травня – Диригент і соліст Станіслав Христенко (фортепіано). Прозвучать – Септет для ф-но, труби і струнних К.Сен-Санса і Концерт №1 для ф-но, труби і струнних Д.Шостаковича. А також – музика українського композитора першої половини ХХ сторіччя, що був одним з вчителів І. Стравінського,  Федора Якименка.

Закриємо сезон 11 червня, вже традиційно – лише своїми силами – романтичною програмою: Ф.Мендельсон – Сон літньої ночі  та П.Чайковський – Спогад про Флоренцію.

До нових зустрічей у наступному концертному сезоні 2019-2020 років!