Тільки Моцарт!

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

МОЦАРТ – НАЙВИЩА, КУЛЬМІНАЦІЙНА ТОЧКА, ЯКОЇ СЯГНУЛА КРАСА У СФЕРІ МУЗИКИ.

(Петро Чайковський)

У день народження Генія – 26 січня – “Київські солісти” презентують проект диригента Антонія Кедровського із творів  Вольфганга Амадея Моцарта, за участі знаних у світі солістів.

Антоній Кедровський, яскравий музикант і непересічна творча особистість, з особливим “нервом”, точним і поглибленим підходом до роботи з програмами. Його диригентська робота отримала найвищі оцінки фахівців. Ініціює – і вже не вперше – цікаві і нестандартні проекти.
Закінчив магістратуру Національної музичної академії України ім.П.Чайковського (клас Л.Овчаренко, Д.Ткаченка). Продовжує навчатися: асисентура-стажування у класі скрипки О.Рівняк Національної музичної академії України ім.П.Чайковського, уроки з майстерності диригування у народного артиста України Миколи Дядюри, в Eesti Muusika ja Teatriakadeemia (Естонія).

Кларнетист і композитор Селвадоре Ряхні (Естонія-Ісландія)  – один з найвідоміших естонських кларнетистів   у світі. Як соліст Селвадоре дебютував у віці 16 років саме з музикою  Вольфганга Амадея Моцарта у Таллінні та  в Москві.

Добре відомий в Японії, де працював головним кларнетистом Кіотського симфонічного оркестру (1997-2005). У складі різних оркестрів виступав по всій Європі, Росії та Японії.  Як камерний музикант  С.Ряхні грав із  Лейпцизьким струнним квартетом,  з віолончелістами Девідом Герінгасом і Цуйосі Цузумі, піаністами Мічіє Кояма, Петрасом Генюсасом та багатьма іншими. Був запрошений до участі у багатьох фестивалях, у тому числі David Oistrakh Festival, Music Festival Glasperlenspiel, Yamanami Music Festival, Usedom Music Festival.
Закінчив  Талліннську державну консерваторію, Естонський гуманітарний інститут,
Університет музики в Карлсруе  (клас  професора Вольфганга Маєра, докторантура  та асистентура – з відзнакою, 2001 р.). , підвищував професійну майстерність під керівництвом професора Alain Damiens в Парижі (1993-1997), відвідував майстер-класи Michel Arrignon, Sabine Meyer and Rainer Wehle.

Проводив майстер-класи зі гри на кларнеті в Японії, Іспанії, Естонії та Німеччині. Як композитор, він випустив альбом музики для фортепіано “Snapshots from My Life”.   У 2015 році разом із піаністкою Тууле Ряхні випустив успішний  CD із записами Сонат Брамса та П’єс Шумана.

 

Олександр Корнєв почав вивчати скрипку з 5 років. Навчався в Харківській середній спеціалізованій музичній школі (клас професора Володимира Свічкаренка), Київській національній музичній академії України ім. П. Чайковського (клас професора Ольги Рівняк). Є випускником Національної музичної консерваторії ім. Юнг Сів Тоха (Сінгапурський університет), де навчався у професора Цянь Чжоу.
У 2012 р. посів 4-е місце в Міжнародному конкурсі ім. Лисенка в Україні та став півфіналістом Сінгапурського міжнародного конкурсу скрипалів у 2015 р. У 2016 р. Олександр одержав Гран-прі Міжнародного конкурсу скрипалів в Астані (Казахстан) та 1-е місце на Міжнародному конкурсі скрипалів у м. Футянь (Китай). У 2017 р. Олександр виграв головні призи на Міжнародному конкурсі скрипалів та фортепіано ім. Моцарта в м. Чжухай (Китай) та Міжнародному конкурсі скрипалів в м. Ченду (Китай).
Брав майстер-класи у Леонідаса Кавакоса, Захара Брона, Валерія Соколова, Бориса Кушніра, Іврі Гітліса, Шмуеля Ашкеназі, Вадима Репіна, Хаїма Тауба та Пауля Рочека.
Олександр Корнєв виступав в Україні, Польщі, Австрії
Швейцарії, Німеччині, Росії, Японії, Ізраїлі, США, Казахстані, Китаї та Сінгапурі. Також проводить майстер-класи.

Марко Комонько народився в родині музикантів. З шести років починає навчання гри на скрипці у свого батька. Згодом фахову освіту здобуває у провідних педагогів Центральної музичної школи при Московській консерваторії ім. П. Чайковського Світлани Безродної, Зої Махтіної, Маї Глезарової. В рамках Міжнародної благодійної програми «Нові імена» активно концертує країнами Європи, в Росії, Україні, Японії… Першу вагому перемогу здобуває на Міжнародному юнацькому конкурсі скрипалів ім. П. Чайковського (1992). Отримує премію та стає стипендіатом Фонду імені Ю. І. Янкелевича.
Продовжив навчання у Великобританії в Лондонському Королівському музичному коледжі у професора Фелікса Андрієвського (1994-1999рр..) та блискуче завершує скрипкові студії в Німеччині (Кельн) у видатного скрипаля сучасності Віктора Третьякова. Лауреат другої премії Міжнародного конкурсу скрипалів ім. Георга Куленкапфа (Кельн, 1993).
Виступав з Львівським симфонічним оркестром (диригенти: Р. Сімович, І. Юзюк, П. Сондецкіс, Т. Кучер та інші) та «Віртуозами Львова» під батутом С. Бурка. Тривалий час його запрошують в якості соліста в Київську філармонію (диригенти В. Дядюра, Р. Кофман).
З 2004 року Марко Комонько проживає в Піденній Кореї, працює концертмейстером різних оркестрів та виграє конкурс на посаду концертмейстера Сеульського симфонічного оркестрі.
З 2014 року Марко Комонько працює солістом Львівської обласної філармонії.

Отже, до зустрічі у Національній філармонії України!