Конкурс на заміщення вакантної посади

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Національний камерний ансамбль “Київські солісти”

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади

керівник художній (1 штатна одиниця)

 Кваліфікаційні вимоги:

Повна вища освіта відповідного напряму підготовки та спеціалізації (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж творчої роботи – не менше 5 років. Висока виконавська, артистична, художня майстерність, яскрава творча індивідуальність; різноманітні форми концертної діяльності; широке визнання глядачів.

Форма працевлаштування – контрактна.

Умови оплати праці – посадовий оклад згідно штатного розпису 30539,90 грн.

Документи приймаються за адресою: 03047, м. Київ, пр. Берестейський, 50, кімната 335, НКА “Київські солісти”, 3-й поверх, з 11.00 до 15.00 у робочі дні.

Кінцевий строк прийняття документів: 28 червня 2023 року до 15.00.

Перелік необхідних документів:

  1. Заява про участь в конкурсі у довільній формі.
  2. Заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою.
  3. Копія документу, що посвідчує особу.
  4. Копія трудової книжки (за наявності) або відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.
  5. Копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.
  6. Копія військово-облікового документа про перебування на військовому обліку.
  7. Творче резюме.

Працівники, які перебувають в трудових відносинах з НКА “Київські солісти” та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію, а саме: мотиваційний лист; рекомендаційні листи від фахівців в галузі культури; відомості щодо своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення, лауреатство у конкурсах тощо).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

 Умови проведення конкурсу:

Конкурс проводиться у два етапи протягом одного дня 29 червня 2023 року за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 2, ДП НЦДКС “Український Дім” (4 поверх).

  • перший етап – з 10.30 до 11.00 розгляд документів, поданих претендентами на участь у конкурсі та прийняття рішення щодо допуску до участі у другому етапі конкурсу.
  • другий етап – з 11.00 ознайомлення з презентаціями претендентів, обговорення і визначення переможця конкурсу.

Конкурсна програма другого етапу конкурсу:

 Презентація (у довільній формі) концепції репертуарної політики та творчого розвитку НКА “Київські солісти” на один та три роки.

Подробиці за посиланням на офіційному веб – сайті НКА “Київські солісти” http://kyiv-soloists.com.ua/ та на сторінці у Facebook @SoloistsKyiv.

Довідки за тел./факс (44) 507-16-46, 278-57-96,  е-mail kievsol@ukr.net.