Проекти маестро Еркі Пехка

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Найближчі проекти з диригентом Еркі Пехком – своєрідне обрамлення філармонічних сезонів «Київських солістів»: 21 червня програмою «Сон літньої ночі» ми завершуємо сезон 2016-2017 років, а 21 серпня зіграємо «Симфопромені» перед початком сезону 2017-2018 років. У самому ж сезоні заплановано два проекти під орудою  маестро: 10 лютого – за участі американського саксофоніста Ашу та 4 березня – з мецо-сопрано Анжеліною Швачкою.

Диригент Еркі Пехк закінчив Естонську академію музики в Таллінні в 1993 році по класу фортепіано, хорове диригування та диригування оркестром. Підвищував свою кваліфікацію в Латвийській музичній академії та в Гільдхолдському музичному коледжі  Лондону (Guildhall School of Music and Drama). Брав участь в мастер-класах Хіроюкі Івакі (Kirill Kondrashin Masterclass, 1990) і Джона Еліота Гардинера (Mozart Interpretation Courses, 1991). 17 років (1994 – 2011) працював диригентом  Естонської національної опери в Таллінні, де провів більш 700 вистав. Був музичним керівником багатьох мюзиклів  компанії «Smithbridge Productions» (1998-2008).

В 2005 році Еркі  Пехк призначений  художнім керівником міжнародного фестивалю оперної музики «PromFest» в Пярну (Естонія). В якості запрошеного гостя в сезоні 2010-2011 Еркі Пехк виступив з оперою Пуччіні «Богема» в Національному академічному театрі опери і балету Республіки Білорусь. У листопаді  2010 року дебютував в Concertgebouw (Амстердам) з оперною студією Нідерландів. З  компанією International Opera Productions виступав в містах Бельгії, Люксембургу і Нідерландів, де диригував оперетами Штрауса «Летюча миша» та Легара «Весела вдова».

Співпрацював з такими відомими музикантами, як скрипалька Тетянна Грінденко, coпpaнo Бapбapa Гeндpікc (Barbara Hendricks), контртенор Макс Емануель Ценчіч (Max Emanuel Cencic), флейтистка Камілла Хойтенга (Camilla Hoitenga), трубач і композитор Маркус Штокхаузен (Markus Stockhausen) .

В 2000 році заснував свой оркестр в Таллінні – «Оркестр XXI століття». Цей колектив виконує в основному сучасний, але і  класичний репертуар естонських і закордонних композиторів. З 2010 року – перший запрошений диригент Симфонічного оркестру Національної державної телерадіокомпанії Республіки Білорусь.

З Національним камерним ансамблем «Київські солісти» співпрацює з 2016 року.

http://erkipehk.edicypages.com/ru

https://www.youtube.com/results?q=erki+pehk&sp=SADqAwA%253D

21 червня 2017

СОН ЛІТНЬОЇ НОЧІ

Солісти – Ольга Шелешкова (скрипка), Олег Безбородько (фортепіано)
Програма:
В.А.Моцарт – Маленька нічна серенада Соль мажор, К.525
Ф.Мендельсон – Концерт для скрипки, фортепіано і струнних ре мінор
Ф.Мендельсон – Сюїта на тему комедії В.Шекспіра “Сон літньої ночі”.  Перекладення для струнних О.Щетинського   (прем’єра!)

Г. Малер – Адажієто для  арфи і струнних  з симфонії № 5

 

21 серпня  2017

СИМФОПРОМЕНІ

Програма:

Пьєтро Масканьї – Інтермеццо з опери «Сільська честь»
Джузеппе Верді – Квартет мі мінор. Перекладення для струнних
ІІ відділ
Ернст Блох – «Нігун» для скрипки і оркестру
Жуль Массне – «Роздум» , Інтермеццо з опери «Таїс»

10 лютого  2018

Соліст –

Лауреат міжнародних конкурсів АШУ (саксофон, США)

Програма:

О.Глазунов Концерт для саксофону і струнних

А.П`яццолла Танго для саксофону і струнних

 

4 березня  2018

Солісти – Анжеліна Швачка (мецо-сопрано)

У програмі :

Г.Малер – Симфонія «Пісня про Землю» для тенора, альта і оркестру