Результати конкурсу на заміщення вакантних посад

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Національний камерний ансамбль “КИЇВСЬКІ СОЛІСТИ” оголошує результати конкурсу на заміщення вакантних посад художньо-артистичного персоналу.

Повідомляємо, що 07 грудня 2023 року у приміщенні ДП “Національний центр ділового та культурного співробітництва “Український Дім”, за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 2 (4 поверх), було проведено  конкурс на заміщення вакантних посад художньо-артистичного персоналу Національного камерного ансамблю “Київські солісти” (оголошення на сайті Міністерства культури та інформаційної політики України від 22.12.2023).

За результатом проведеного конкурсу Конкурсною комісією прийняті такі рішення:
1. Визнати конкурс на посаду артиста вищої категорії групи перших скрипок таким, що не відбувся.
2. Визнати конкурс на посаду артиста вищої категорії групи альтів таким, що не відбувся.
3. Рекомендувати директору НКА “КИЇВСЬКІ СОЛІСТИ” розглянути питання про заміщення вакантної посади артиста вищої категорії групи других скрипок та укладення контракту з випробувальним терміном з Сьомочкіною В.М.
4. Рекомендувати директору НКА “КИЇВСЬКІ СОЛІСТИ” розглянути питання про заміщення вакантної посади артиста вищої категорії групи віолончелей та укладення контракту з випробувальним терміном з Сербіною К.С.