Завершення сезону із Валерієм Соколовим

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

31 травня у Національній філармонії України «Київські солісти» разом із автором ідеї проекту Валерієм Соколовим зіграють концерт із творів Й.Брамса і Л.ван Бетховена.

Диригент – Віталій Протасов.

Програма

І відділ

 Йоганнес  Брамс (1833-1897)

 Секстет No.2 Соль мажор,  тв.36

ІІ відділ

Людвіг ван Бетховен (1770-1827)
Концерт для скрипки з оркестром Ре мажор, тв.61

 

 До участі у концерті, котрий завершує сезон  спільних із Валерієм Соколовим проектів,   нашим патроном було запрошено знаного віолончеліста МАРЧІНА СЕНЯВСЬКОГО.

Марчін Сенявський народився у Варшаві в 1970 році. Уроки віолончелі почав брати у віці восьми років . Після закінчення музичної освіти в Польщі продовжив навчання в Московській консерваторії ім.П. І. Чайковського , а потім в Університеті музики і драми в Ганновері з Хатто Байєрлі. Вже в юності став лауреатом кількох національних конкурсів.
Як член Szymanowski Quartet грав в більш ніж 40 країнах по всьому світу, у таких залах як Карнегі – хол в Нью – Йорку, Wigmore Hall в Лондоні, Auditorium дю Лувр в Парижі, Концертгебау в Амстердамі або Концертхаус в Берліні. Він є постійним учасником фестивалів , таких як Шлезвіг-Гольштейн, Рейнгау, Niedersächsischen Musiktagen, Шубертіада Шварценберг, Челтнем, Бат і Kammermusikfest Локенхаузі. В даний час викладає камерну музику в Університеті музики і драми в Ганновері.

…Цим концертом завершується сезон, але не рік авторських проектів Валерія Соколова (та за його участі) із “Київськими солістами”. У наступному філармонічному сезоні відбудеться три концерти: 15 вересня – разом із лауреатом міжнародних конкурсів імені П.Чайковського, Королеви Єлизавети, Ф.Крейслера, Я.Сібеліуса, скрипалем МИКИТОЮ БОРИСОГЛЄБСЬКИМ (програма із творів Баха, Арнольда, Вівальді); 23 листопада – разом із відомим віолончелістом сучасності ГАРІ ХОФФМАНОМ, до 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та США; 22 грудня – разом із відомим австралійським удистом-віртуозом, джазменом, композитором ДЖОЗЕФОМ ТАВАДОСОМ.