Loading Події
Find Події

Події List Navigation

Серпень
Акадеемічний ліцей №1, вулиця Юності, 7
Українка, Київська область 08720 Ukraine
Ср 1620:00

Концерт у м.Українка


Національний камерний ансамбль “Київські солісти”

Диригент – Ігор Пучков

Солісти – Марта Стьопіна, Володимир Кисельов (скрипка), Святослав Боровик, Анастасія Горохова (віолончель), Дмитро Третяк (контрабас)

У програмі – популярні  твори французьких композиторів.

Придбати квиток
Міжнародний центр культури і мистецтв, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Київ, 02000 Ukraine
Чт 1719:30

Музика великого міста: Париж


Національний камерний ансамбль “Київські солісти

Диригент – Ігор Пучков

Солісти – Володимир Кисельов, Марта Стьопіна (скрипка), Святослав Боровик, Анастасія Горохова (віолончель), Дмитро Третяк (контрабас)

У  програмі – твори Ж.Бізе , К.Дебюссі, Г. Форе, К. Сен-Санса, М. Равеля , Ж. Массне,

П.Моріа , Л.Армстронга

 

Придбати квиток
National Philharmonic of Ukraine, Володимирський узвіз,2
Київ, Ukraine
Пн 2119:00

Літній вечір у Парижі


Національний камерний ансамбль “Київські солісти”

Диригент – Ігор Пучков

Солісти – Володимир Кисельов, Марта Стьопіна (скрипка), Святослав Боровик, Анастасія Горохова (віолончель), Дмитро Третяк (контрабас)

Програма:

Ж.Бізе – Увертюра з опери «Кармен», аранжування для струнних

К. Дебюссі – «Дівчина з волоссям кольору льону»

–  «Ляльковий кек-уок» з Сюїти «Дитячий куточок»

Г. Форе  – Елегія

– Пробудження

К. Сен-Санс – «Слон» з сюїти «Карнавал тварин»

–   «Лебідь» з сюїти «Карнавал тварин»

–  Кантабіле з опери “Самсон і Даліла”

Ж.Бізе  – два  фрагменти з сюїти до опери  «Кармен»: Інтермеццо  та  Адажіо (“Арія з квіткою”)

М. Равель  – Павана – Болеро

Ж. Массне  – Роздуми (фрагмент з опери «Таїс»)

П. Моріа  – Токката

– “La vie in rose”  («Життя в рожевому кольорі») – інструментальна версія  Луї Армстронга

Придбати квиток
Міжнародний центр культури і мистецтв, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Київ, 02000 Ukraine
Вт 2219:30

Король танго Астор П’яццолла


Національний камерний ансамбль “Київські солісти”

Диригент – Ігор Пучков

Солісти – Юрій Стьопін, Анастасія Шипак, Микола Ківільов, Катерина Ястремська (скрипка)

Програма :

– Цикл концертів «Пори року в Буенос-Айресі» для скрипки і струнних

І. Verano Porteno

ІІ. Otono Porteno

 ІІІ. Invіerno Porteno

 IV. Primavera Porteno

 – Meditango

– Muerte del Angel

– Oblivion

– Libertango

– Amelitango

– Undertango

– Violentango

Придбати квиток
Вересень
Успенський собор Києво-Печерської Лаври, вулиця Лаврська, 15
Київ, 01015 Ukraine
Сб 219:00

Симфонія Лаври


Національний камерний ансамбль “Київські солісти”

Диригент – Ігор Пучков

Програма:

Й.С.Бах

– “Арія”

– Концерт для 2-х скрипок ре мінор, 1 частина

В.А.Моцарт  – Дивертисмент Ре-мажор, К.136

Т.Альбіноні  – Адажіо

М.Березовський – Симфонія До мажор

А.Вівальді – “Осінь” (із циклу концертів для скрипки і струнних “Пори року»)

С.Барбер – “Адажіо” для струнних

М. Скорик

– “Танець” на теми з к/ф “Тіні забутих предків”

– Мелодія

Г.Гаврилець –  “Хорал”

“Пливе кача по Тисині…” (ар.для струнних В.Рекала)

 

 

Придбати квиток
National Philharmonic of Ukraine, Володимирський узвіз,2
Київ, Ukraine
Чт 1419:00

Відкриття філармонічного сезону


Національний камерний ансамбль «Київські солісти»

Диригент – ІГОР ПУЧКОВ 

Соліст – ДМИТРО ТКАЧЕНКО (скрипка)

Програма:

О. Респігі – Старовинні танці і арії (Сюїта № 3),

Й. С. Бах – Концерт для скрипки з оркестром ля мінор, BWV 1041,

– Концерт для скрипки з оркестром мі мажор, BWV 1042

А. Шенберг  – Просвітлена ніч, тв. 4

Ю. Шевченко – Ми Є!

Придбати квиток
Міжнародний центр культури і мистецтв, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Київ, 02000 Ukraine
Вт 2616:00

MUZVAR AWARDS 2023


Церемонія нагородження переможців премії MUZVAR AWARDS 2023.

У події, серед учасників концерту – JAMALA та Національний камерний ансамбль «Київські солісти».

Придбати квиток
Культурний кластер “Краків”, вул.Русанівська набережна, 12
Київ, 02147 Ukraine
Чт 2819:00

Муза небес


Національний камерний ансамбль «Київські солісти»

Диригент – Степан Макієнко

Соліст – Alex Rux (Олександр Стицюк)

Програма:

В. А. Моцарт – Дивертисмент No.1 Ре мажор

Ф. Шуберт – “Ave Maria”

( ар. для скрипки соло, струнного оркестру та рок бенду )

Й. С. Бах – Концерт для скрипки та оркестру No. 1 Allegro moderato

(ар. для скрипки соло, струнного оркестру та рок бенду )

А. Вівальді – “Літо”, Presto

(ар. для скрипки соло, струнного оркестру та рок бенду )

Т. Альбіноні – Adagio

(ар. для скрипки соло, струнного оркестру та рок бенду )

Н. Паганіні – Rondo a la campanella

(ар. для скрипки соло, струнного оркестру та рок бенду )

Ф. Мендельсон – Симфонія №10

А. П’яццолла – Лібертанго

А. П’яццолла –  Медітанго

Л. Андерсон – Дрібничка

” Плине кача”

Е. Елгар – Salut D’amour

(ар. для скрипки соло, струнного оркестру та рок бенду )

  П. Масканьї – Cavalleria rusticana Intermezzo

(ар. для скрипки соло, струнного оркестру та рок бенду )

Г. Гершвін -“Summertime

(ар. для скрипки соло, струнного оркестру та рок бенду )

А. Л. Вебер – The Phantom of the opera- “Увертюра”

(ар. для скрипки соло, струнного оркестру та рок бенду )

 

Придбати квиток
Жовтень
Зал ім.акад.О.Тимошенка НМАУ ім.П.Чайковського, вул.Архітектора Городецького, 1-3/11
Київ, 0200 Ukraine
Нд 116:00

Kyiv Music Fest


Національний камерний ансамбль «Київські солісти»

Диригент – Ігор Пучков

Солісти – Тетяна Павлічук-Тишкевич, Євгеній Геплюк (фортепіано)

 Програма:

Іштван Мартон – Симфонієта для струнного оркестру

Усеїн Бекіров – Концерт №3 для фортепіано і струнних

Людмила Юріна -“Drift” для струнних, фортепіано та ударних

Євгеній Геплюк – “Шлях” для фортепіано, струнних та ударних

Дмитро Ареф’єв – «Finale» для фортепіано та струнних

Віктор Теличко – «Музики» для струнних

Придбати квиток
Зал ім.акад.О.Тимошенка НМАУ ім.П.Чайковського, вул.Архітектора Городецького, 1-3/11
Київ, 0200 Ukraine
Нд 816:00

Kyiv Music Fest


Національний камерний ансамбль «Київські солісти»

Диригент – Ігор Пучков

Солісти – Валентина Матюшенко (сопрано), Володимир Соколовський (баритон), Паола Прокопенко (клавесин),Владислав Прімаков (віолончель)

  Програма:

Валерій Антонюк – «П’ять Спалахів» для сопрано, струнного оркестру та фортепіано на вірші В.Антонюк

Богдан Кривопуст – Елегія для струнних

Сергій Леонтьєв – «Маленька Бахіана» для віолончелі, струнних і клавесина (2023)

Володимир Ольшевський – «Душевні стихії-І» для альта та струнних

Деніс Бочаров. «Шлях»

Вікторія Шинкаренко – Моноопера “Перетворення” за оповіданням Ф. Кафки

Придбати квиток