Наш рік під егідою маестро Еркі Пехка

Наші цьогорічні філармонічні весна і осінь – разом із надзвичайно харизматичним артистом  і високопрофесійним  диригентом – естонським маестро Еркі Пехком! П’ять проектів – як на одному диханні від першої  репетиціії-слова-жесту.

Розпочалося наше сценічне знайомство 3 квітня  концертом “Музичні діалоги.Україна-Естонія”: прозвучали твори Х.Еллера, А.Пярта, Я.Ряется, Б.Бартока, Т.Такеміцу.  12 квітня в Українському Домі маестро диригував відділенням із творів українських сучасних композиторів (Ю.Гомельська, О.Козаренко, О.Ківа) у  великому українсько-корейському проекті за участю корейського композитора і диригента Сунг-Йонг Чьонга, хору Київського муніципального академічного театру опери та балету для дітей і юнацтва та запрошених музикантів.

Сезон 2016-17 років ми теж розпочали під орудою Еркі Пехка: 17 вересня – “Сплетіння” із творів К.В.Глюка, П.А.Локателлі, О.Респігі, Р.Щедріна. 24 жовтня відбувся пречудовий концерт “Нордична пристрать” за участі соліста Хейго Росіна (марімба) і за присутності естонського композитора Еркі-Свен Тюйра (виконувалися  твори Я.Сібеліуса, Е.Гріга, Е.-С.Тюйра).

І ось 14 листопада – п’ятий і завершальний концерт “Метаморфози”, де прозвучить музика Р.Штрауса, Ф.Шуберта, Ф.Мендельсона.

Сподіваємося, що наше натхнення і піднесений настрій у співпраці з маестро є взаємними,   оскільки нові проекти уже присутні у спільних планах і роздумах. До зустрічей – із величезним задоволенням – у наступному сезоні!