Проекти маестро Еркі Пехка

Найближчі проекти з диригентом Еркі Пехком – своєрідне обрамлення філармонічних сезонів «Київських солістів»: 21 червня програмою «Сон літньої ночі» ми завершуємо сезон 2016-2017 років, а 21 серпня зіграємо «Симфопромені» перед початком сезону 2017-2018 років. У самому ж сезоні заплановано два проекти під орудою  маестро: 10 лютого – за участі американського саксофоніста Ашу та 4 березня – з мецо-сопрано Анжеліною Швачкою.

Диригент Еркі Пехк закінчив Естонську академію музики в Таллінні в 1993 році по класу фортепіано, хорове диригування та диригування оркестром. Підвищував свою кваліфікацію в Латвийській музичній академії та в Гільдхолдському музичному коледжі  Лондону (Guildhall School of Music and Drama). Брав участь в мастер-класах Хіроюкі Івакі (Kirill Kondrashin Masterclass, 1990) і Джона Еліота Гардинера (Mozart Interpretation Courses, 1991). 17 років (1994 – 2011) працював диригентом  Естонської національної опери в Таллінні, де провів більш 700 вистав. Був музичним керівником багатьох мюзиклів  компанії «Smithbridge Productions» (1998-2008).

В 2005 році Еркі  Пехк призначений  художнім керівником міжнародного фестивалю оперної музики «PromFest» в Пярну (Естонія). В якості запрошеного гостя в сезоні 2010-2011 Еркі Пехк виступив з оперою Пуччіні «Богема» в Національному академічному театрі опери і балету Республіки Білорусь. У листопаді  2010 року дебютував в Concertgebouw (Амстердам) з оперною студією Нідерландів. З  компанією International Opera Productions виступав в містах Бельгії, Люксембургу і Нідерландів, де диригував оперетами Штрауса «Летюча миша» та Легара «Весела вдова».

Співпрацював з такими відомими музикантами, як скрипалька Тетянна Грінденко, coпpaнo Бapбapa Гeндpікc (Barbara Hendricks), контртенор Макс Емануель Ценчіч (Max Emanuel Cencic), флейтистка Камілла Хойтенга (Camilla Hoitenga), трубач і композитор Маркус Штокхаузен (Markus Stockhausen) .

В 2000 році заснував свой оркестр в Таллінні – «Оркестр XXI століття». Цей колектив виконує в основному сучасний, але і  класичний репертуар естонських і закордонних композиторів. З 2010 року – перший запрошений диригент Симфонічного оркестру Національної державної телерадіокомпанії Республіки Білорусь.

З Національним камерним ансамблем «Київські солісти» співпрацює з 2016 року.

http://erkipehk.edicypages.com/ru

https://www.youtube.com/results?q=erki+pehk&sp=SADqAwA%253D

21 червня 2017

СОН ЛІТНЬОЇ НОЧІ

Солісти – Ольга Шелешкова (скрипка), Олег Безбородько (фортепіано)
Програма:
В.А.Моцарт – Маленька нічна серенада Соль мажор, К.525
Ф.Мендельсон – Концерт для скрипки, фортепіано і струнних ре мінор
Ф.Мендельсон – Сюїта на тему комедії В.Шекспіра “Сон літньої ночі”.  Перекладення для струнних О.Щетинського   (прем’єра!)

Г. Малер – Адажієто для  арфи і струнних  з симфонії № 5

 

21 серпня  2017

СИМФОПРОМЕНІ

Програма:

Пьєтро Масканьї – Інтермеццо з опери «Сільська честь»
Джузеппе Верді – Квартет мі мінор. Перекладення для струнних
ІІ відділ
Ернст Блох – «Нігун» для скрипки і оркестру
Жуль Массне – «Роздум» , Інтермеццо з опери «Таїс»

10 лютого  2018

Соліст –

Лауреат міжнародних конкурсів АШУ (саксофон, США)

Програма:

О.Глазунов Концерт для саксофону і струнних

А.П`яццолла Танго для саксофону і струнних

 

4 березня  2018

Солісти – Анжеліна Швачка (мецо-сопрано)

У програмі :

Г.Малер – Симфонія «Пісня про Землю» для тенора, альта і оркестру