Завершення сезону із Валерієм Соколовим

31 травня у Національній філармонії України «Київські солісти» разом із автором ідеї проекту Валерієм Соколовим зіграють концерт із творів Й.Брамса і Л.ван Бетховена.

Диригент – Віталій Протасов.

Програма

І відділ

 Йоганнес  Брамс (1833-1897)

 Секстет No.2 Соль мажор,  тв.36

ІІ відділ

Людвіг ван Бетховен (1770-1827)
Концерт для скрипки з оркестром Ре мажор, тв.61

 

 До участі у концерті, котрий завершує сезон  спільних із Валерієм Соколовим проектів,   нашим патроном було запрошено знаного віолончеліста МАРЧІНА СЕНЯВСЬКОГО.

Марчін Сенявський народився у Варшаві в 1970 році. Уроки віолончелі почав брати у віці восьми років . Після закінчення музичної освіти в Польщі продовжив навчання в Московській консерваторії ім.П. І. Чайковського , а потім в Університеті музики і драми в Ганновері з Хатто Байєрлі. Вже в юності став лауреатом кількох національних конкурсів.
Як член Szymanowski Quartet грав в більш ніж 40 країнах по всьому світу, у таких залах як Карнегі – хол в Нью – Йорку, Wigmore Hall в Лондоні, Auditorium дю Лувр в Парижі, Концертгебау в Амстердамі або Концертхаус в Берліні. Він є постійним учасником фестивалів , таких як Шлезвіг-Гольштейн, Рейнгау, Niedersächsischen Musiktagen, Шубертіада Шварценберг, Челтнем, Бат і Kammermusikfest Локенхаузі. В даний час викладає камерну музику в Університеті музики і драми в Ганновері.

…Цим концертом завершується сезон, але не рік авторських проектів Валерія Соколова (та за його участі) із “Київськими солістами”. У наступному філармонічному сезоні відбудеться три концерти: 15 вересня – разом із лауреатом міжнародних конкурсів імені П.Чайковського, Королеви Єлизавети, Ф.Крейслера, Я.Сібеліуса, скрипалем МИКИТОЮ БОРИСОГЛЄБСЬКИМ (програма із творів Баха, Арнольда, Вівальді); 23 листопада – разом із відомим віолончелістом сучасності ГАРІ ХОФФМАНОМ, до 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та США; 22 грудня – разом із відомим австралійським удистом-віртуозом, джазменом, композитором ДЖОЗЕФОМ ТАВАДОСОМ.